KuaQ Projects

Poradniki, instrukcje, modyfikacje i wiele więcej!
Obserwuj mnie

Emoji Switcher - Czyli jak mieć emotki z Iphone na AndroidzieNapisał   Daniel Osiński      02:58      Etykiety: ,  

Emoji Switcher

Wielu z was pewnie korzystając ze swoich urządzeń z androidem chciało by zmienić wygląd swoich domyślnych emotek, o ile w urządzeniach Samsunga wyglądają one nawet całkiem ładnie to w urządzeniach Xperia czy innych wyglądają one po prostu brzydko. Wielu z was chciałoby również po prostu korzystać z emotek takich jakie posiadają urządzenia z IOS choćby po to żeby pochwalić się znajomym na snapie.

 

Mam tu również odpowiedź dla osób które szukają odpowiedzi na pytanie "jak zmienić czarno-białe emotki na kolorowe" - niestety nie ma takiej możliwości. W przypadku androida 4.3 lub niższym graficzne emotki nie są obsługiwane i jedynym rozwiązaniem jest aktualizacja (często nie oficjalne - o tym też postaram się napisać) do nowszej wersji systemu (4.4 i w górę).

 

Dla osób które chcą aby ich standardowy wygląd emotek zmienił się (choćby tych z xperii, lg czy htc) mam rozwiązanie. Aplikacja Emoji Switcher (link poniżej postu) daje nam możliwość zmiany wyglądu naszych emotek na jedną z opcji dostępnych na liście. Aby móc korzystać z aplikacji wymagany jest dostęp roota - Twoje urządzenie musi być zrootowane - o tym też postaram się napisać.

 

 

Aplikacja wyświetla obecnie zainstalowany przez nas zestaw emotek (emoji). Poniżej tej informacji umieszczona jest lista emotek na które możemy zmienić nasz obecny zostaw. Do wyboru mamy:

 

  • Google (lollipop)

  • Google (kitkat) 

  • IOS (to emotki z urzadzeń Iphone)

  • LG G3 (tych emotek używają wszystkie nowsze urządzenia LG)

  • Samsung S4 (Tych emotek używają wsyzstkei urządzenia nowsze od samsunga S4)

  • Twitter (emotki z których korzysta serwis Twitter)

  •  Emoji One (emotki z urządzenia OnePlus i nowszych)

Po wybraniu opcji z listy i pomyślnym zmienieniu emoji zostanie wyświetlony komunikat o wymaganiu ponownego uruchomieniu urządzenia w celu załadowania nowych emotikon. uruchamiamy telefon ponownie i cieszymy się nowym wyglądem naszych emoji!

Linki do aplikacji:

 

Emoji Switcher (Sklep Play)

Emoji Switcher_2.0.apk (Plik instalacyjny)

 

Zrzuty ekranu (Wygląd emotikon w aplikacji snapchat ; najnowsza wersja modyfikacji apliakcji snapchat już wkrótce się ukarze ) 

 


O mnie: Daniel Osiński

Mam na imię Daniel, w moju kończe 18 lat. Interesuje się informatyką: programowanie, grzebanei w bebechach komputera, lubie aktywny udział w życiu. W razie pytań bądź problemów skantaktuj się ze mną.

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Translate

GalleryVisit my new blog about the best android apps!
https://www.kuaq.blogspot.com
Only the best apps! With download!

_________________________________________________________

Odwiedź mojego nowego bloga o najlepszych aplikacjach na android!
https://www.kuaq.blogspot.com

Tylko najlepsze aplikacje! Do pobrania również płatne wersje za darmo